تَذَرو شوینده ضد کرونا

تَذَرو شوینده ضد کرونا

با توجه به روند رو به افزایش موارد ابتلا و فوتی های کرونا در کشور، موضوع قرنطینه و ایجاد محدودیتهای شغلی و… دوباره شدت گرفته است. این منحنی به اصطلاح تصاعدی شیوع ویروس کرونا کارشناسان را نگران کرده است. این ریاضی است ، نه پیشگویی.
متخصصان بهداشت عمومی میگویند، اگر مردم “فاصله اجتماعی” را با اجتناب کردن از فضاهای عمومی و به طور کلی محدود کردن جابجاییهای خود تمرین کنند، شیوع این ویروس می تواند کاهش پیدا کند. با این وجود، اگر اقدامی برای کاهش روند آن صورت نگیرد، کووید-۱۹ ،برای ماهها به صورت تصاعدی گسترش پیدا خواهد کرد. وقتی درباره کووید – ۱۹ واقعی صحبت میکنیم، ترجیح میدهیم سرعت انتشار ویروس را قبل از آلوده کردن بخش بزرگی از جمعیت کند کرده باشیم. برای کاهش سرعت شیوع ویروس ، بیایید سعی کنیم قرنطینه اجباری ایجاد کنیم، مانند آنچه دولت چین در استان هوبئی، نقطه صفر کووید-۱۹ ،اعمال کرده است. خوشبختانه، روشهای دیگری برای کاهش سرعت شیوع ویروس وجود دارد. شبیه سازیها به طور عمده پیچیدگی زندگی واقعی را به ساده ترین شکل نشان می دهند نتایج حاکی از آن است که فاصله اجتماعی متعادل معمولا از قرنطینه امتحان شده خیلی بهتر عمل می کند، و فاصله اجتماعی گسترده معمولا بهتر از همه است. همچنین رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی ساده می توان جان خود را نجات داد و ویروس ها را از خود دور کرد.
با شستشو و ضد عفونی کردن درست دست ها و سطوح با مواد شوینده ای که در این بخش از سلامت آورده ایم ،می توانید ویروس هایی که روی سطح دست و صورت و یا سطوح مختلف هستند، می توانید از بین ببرید زیرا ویروس را چربی احاطه کرده است و این مواد شوینده چربی را نابود می کنند و ویروس را از بین می برند. محلول چند منظوره شستشوی سطوح تَذَرو برای این منظور بکار رفته و در مقابله با این ویروس و ضد عفونی کردن سطوح مختلف کارایی قابل توجهی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *